Přeskočit na hlavní obsah

The Berkeley Hotel London

322 hotelových dveří na míru

Do hotelu The Berkeley jsme vyrobili a dodali hotelové protipožární dveře se speciální konstrukcí a povrchovou úpravou ze silnější teakové dýhy.

Dveře jsou osazeny speciálními lightboxy s označením čísla pokojů a integrovaného systému čtečky karet.

Redesign interiérů hotelu byl navržen anglickým designérem Johnem Heahem.

Detail reference

Rezidence U Muzea

Vzorové byty a interiérové dveře

Téměř v každém projektu společnosti CENTRAL GROUP najdete naše vybavení. Dlouhodobá spolupráce a stejné hodnoty jsou to, co nás spojuje. Za dobu trvání spolupráce jsme pro společnost vyrobili 1 470 ks interiérových dveří a 1 245 ks kuchyní. 

Detail reference

AFI Home Karlín

170 nájemních bytů vybavených na klíč

V developerském projektu AFI Home Karlín realizujeme 170 nájemních bytů, které kompletně vybavujeme tzv. na klíč. AFI Home Karlín se nachází v atraktivní lokalitě v srdci pražského Karlína těsně u úpatí vrchu Vítkov. Nedávno zkolaudovaný projekt vznikl rekonstrukcí dvou původních budov z počátku 20. století, které citlivě doplnila moderní novostavba.

Detail reference

Chateau Troja Residence

Vzorový byt řešený na míru, 350 interiérových dveří

Exkluzivní residence si žádá také exkluzivní interiér. Naše společnost na míru vyrobila a dodala kompletní a dokonale sladěný interiér, který nyní slouží jako vzorový byt pro klienty, toužící po tom nejlepším.

V rámci projektu bylo řešeno také 350 ks interiérových dveří do všech bytů i Penthousů. 

Detail reference

 

Unicity Plzeň

205 kompletně vybavených bytů na klíč

Realizace kompletních interiérů na klíč odpovídající potřebám nájemního bydlení. V naší režii proběhlo také zařízení jednotlivých interiérů veškerým vybavením, dekoracemi, a to včetně lůžkovin a vnitřního vybavení kuchyní.

Tento typ koncepce na klíč jsme řešili také v rámci 650 apartmánů v Petrohradě.

Detail reference

 

 

 

Marina Island

Vzorový byt, 1 730 interiérových dveří

Do rezidenčního bydlení Marina Island jsme vyrobili veškeré interiérové dveře včetně vzorového bytu.

Skupinou Daramis jsme byli vybráni také do další etapy výstavby tohoto projektu, ve kterém se v první etapě roku 2022 počítá s výrobou 950 ks interiérových dveří. 

Detail reference

 

The Maybourne Riviera Monaco

154 protipožárních hotelových dveří

Do luxusního hotelu v Monaku jsme vyrobili 154 ks protipožárních hotelových dveří ve speciálním designu se stříbrnými prvky. 

Opět dokazujeme jedinečnost a pestrost naší výroby. 

Detail reference

The Laurel Rittenhouse

60 kompletních interiérů

Výjimečný bytový projekt, umístěný přímo v srdci města Philadelphia, USA. Nová éra luxusního městského bydlení s exkluzivními rezidencemi začínajícími na 26. patře.

Do těchto luxusních rezidencí naše společnost dodávala zejména kuchyně, bary, koupelnový nábytek a nábytek do technických místností.

Detail reference

 

Další developerské reference Hanák

Stáhněte si katalog Developerské projekty

Stáhnout   Další katalogy

Jsme nejmodernější závod na výrobu nábytku v České republice

Výroba HANÁK

Spolehlivý partner pro vaše projekty

Značka HANÁK je již silně spjata s řadou developerských projektů, ve kterých hraje kvalita důležitou roli. Naše výrobní kapacity a silná technická příprava výroby, umožňuje poskytovat developerům potřebnou podporu a flexibilitu při realizovaných projektech. 

Naše společnost vyrostla na řemesle spojeným s nejmodernějšími technologiemi, díky čemuž dokážeme vyrobit i technicky náročný a specifický nábytek na míru. Za naši práci mluví samotné projekty, ve kterých jsme realizovali kompletní vybavení bytů na klíč, protipožární i interiérové dveře či individuální projekty luxusních hotelů v zahraničí. 

Spolupracujeme s developery