Unikátní 7vrstvý lak HANÁK

17. 09. 2014 Novinky

Nechválíme se a nevymýšlíme si. Co o sobě tvrdíme, to také můžeme zdokladovat. A protože už delší dobu tvrdíme, že máme s největší pravděpodobností nejkvalitnější technologii lakování v České republice, tak jsme se rozhodli prokázat toto tvrzení nezávislým testem provedeným na Mendelově univerzitě v Brně.

Začneme výsledkem. Výsledná hodnota činila 0,56%. Tak byla vyčíslena změna stupně lesku při náročném zátěžovém testu nábytkového dílce, který jsme opatřili 7vrstvým lakem HANÁK a který prošel zestařovacím procesem v podobě střídání teplot (teplotních šoků). Pro přesnější představu, dílec prošel 30 testovacími cykly za sebou, kdy byl umístěn střídavě v teplo-vzdušné sušárně a v hluboko-mrazícím boxu, vždy po dobu 1 hodiny. Teplota v sušárně byla 50°C a v mrazícím boxu byl dílec vystaven extrémnímu mrazu -30°C. Tedy teplotní rozptyl neuvěřitelných 80°C. Počet cyklů odpovídal 15 rokům zestaření materiálů.

V překladu řečeno, pokud se rozhodnete pro lakovanou kuchyni HANÁK PREMIUM, během 15 let standardního užívání se její povrch a užitná hodnota nezmění ani o 1 jediné celé procento!

Zkouška se provádí dle ČSN 67 3098, která stanovuje odolnosti proti střídání teplot se zkušebními podmínkami platnými pro dřevo a podle metody – zkoušky odolnosti nátěru proti střídání teplot spojenou s mrazením. Hodnotí se celkem 13 různých defektů, které mohou působením testu vzniknout (metodika hodnocení vzhledových vlastností ppovrchové úpravy nábytku dle normy ČSN 91 0272). Kompletní zprávu si můžete přečíst v sekci Napsali o nás.

Závěrem krátká, ale vše říkající citace Doc. Ing. Daniely Tesařové, Ph.D., manažerky kvality ze zkušebny nábytku při Mendelově univerzitě, která test prováděla: „Hodnota odchylky od původního stavu, tedy sotva 1 procento, je opravdu unikátní výsledek“. Jsme pyšní na tento výsledek. Ocenění odborníky je dalším hnacím motorem pro veškerá naše další snažení v oblasti kvality výrobků.

 

líbil se vám článek?

načítám facebook, twitter, google+