V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty na následující pozice.

Bytový designér / architekt – pracoviště Praha, HANÁK FORUM

Požadujeme:
– VŠ, popř. SŠ – vzdělání v oboru nábytkářství, design či příbuzném oboru
– komunikační a obchodní dovednosti
– zkušenosti s prodejem kuchyní a interiérového nábytku (minimálně 3 roky)

Nabízíme:
– dobře naladěný kolektiv
– flexibilní pracovní dobu
– kvalitní ohodnocení odpovídající kvalitně odvedené práci
– zázemí silné společnosti

Místo výkonu práce:
HANÁK FORUM, Obchodní 265, 251 01 Praha-Čestlice

Dokumentace do výběrového řízení: Strukturovaný životopis, pokud možno vč. osobní fotografie, portfolio vlastních prací (ideálně ve formátu PDF) a motivační dopis. Výběrové řízení bude probíhat ve showroomu HANÁK FORUM.

Kontakt: Petra Štrofová | p.strofova@hanak-nabytek.cz | +420 581 250 470

Asistent/ka prodeje / recepční – pracoviště Praha, HANÁK FORUM

Požadujeme:
– SŠ vzdělání
– praxe na obdobné pozici vítána
– schopnost práce v týmu, přátelská a komunikativní osoba
– znalost práce na PC (MS Office)
– výborné komunikační schopnosti
– příjemné a zákaznicky orientované vystupování
– samostatnost, spolehlivost, pečlivost a loajalitu
– znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:
– zázemí významného českého výrobce nábytku se silnou pozicí na trhu
– příjemné pracovní prostředí a kolektiv
– samostatnou pozici se zodpovědností
– stravenky, Multisport
– prémiový bonusový systém
– zaměstnanecké slevy na naše produkty

Pracovní náplň:
– komunikace s koncovými klienty v celé oblasti nabízeného sortimentu
– odpovědnost za svěřené obchodní prostory
– zpracování denní administrativy
– poskytování informací koncovým klientům
– vedení pokladny
– pracovní doba: pondělí – pátek od 9:00 – 19:00 hod

Dokumentace do výběrového řízení: Strukturovaný životopis vč. osobní fotografie (ideálně ve formátu PDF). Výběrové řízení bude probíhat ve showroomu HANÁK FORUM.

Kontakt: Markéta Klégerová | m.klegerova@hanak-forum.cz | +420 272 189 814

Zavřít